FlexKom

Naša firma sa zaradila medzi používateľov celosvetovej aplikácie FlexKom.

Chceme, aby ste vy, naši zákazníci boli spokojní a radi sa k nám vracali. Preto vám dávame možnosť ušetriť pri každom nákupe u nás. Ak si stiahnete na našej webovej stránke, alebo priamo v predajni v Skalici QR-kód firmy VÍNO-MASARYK a zaregistrujete sa zdarma na www.flexkom.com podľa pokynov, ktoré sú na webe, alebo vám ich ochotne vysvetlíme v predajni, tak budete odmenení za nákupy.

Výška odmeny od nás je 5% zo sumy vášho uskutočneného nákupu, ktorá sa vám ihneď pripíše do vašej aplikácie. Aby ste dostali takúto odmenu za nákup, teda sa vám časť peňazí vráti naspäť a tým vlastne šetríte, zrealizujete si načítanie QR kódu nákupu buď osobne v našej predajni svojím mobilným telefónom, alebo kartou. Ten, kto nemá aplikáciu v mobile, ale použije Flexkom kartu, ktorú dostane od nás v predajni, tomu môžeme pripísať zľavu aj dodatočne na jeho kartu, napr. po nákupe cez e-shop.

Tieto odmeny sa nevzťahujú na našich odberateľov – obchodníkov, ale len na zákazníkov – súkromné osoby, ktoré si načítajú od nás ako prví QR-kód.

Sú dve možnosti, ako získavať odmeny:

1. Odmena zákazníkovi príde formou načítania sumy 5 % z nákupu do jeho aplikácie FlexKom, ktorú si nainštaluje do svojho mobilného telefónu, ktorý podporuje čítanie QR kódov, napr. smartfón, mobil s podporou Java aplikácií…zo stránky napr. Google Play.

a) Túto aplikáciu si môže stiahnuť zákazník vopred a to priložením svojho mobilu ku QR-kódu na našom webe a ihneď ho to nasmeruje na stránku FlexKomu, kde si nainštaluje zdarma aplikáciu a zaregistruje sa. Potom si môže znovu načítať QR-kód na našom webe. Ihneď po nákupe u nás mu príde do jeho mobilu na aplikáciu FlexKom suma odmeny 5%. Je to potom už sekundová záležitosť pri nákupoch a to len priložením mobilu ku QR-kódu nákupu na našom termináli a hotovo.

b) Alebo vykoná registráciu a stiahne si QR-kód u nás v predajni z terminálu. Pri platení priloží telefón k terminálu a informácia o odmene za jeho nákup mu príde hneď do jeho mobilu. V mobilnej aplikácii sú úplne všetky údaje, ktoré budete potrebovať, vrátane prevádzok, kde môžete ešte nakupovať so zľavami, svoje nákupy a pod.

2. Druhá možnosť je pre zákazníkov, ktorí nemajú telefón podporujúci uvedené aplikácie. U nás v predajni mu poskytneme kartu FlexKom. Zákazník nemusí nič robiť, ihneď ju môže použiť pri nákupe. My číslo karty nahrajeme do systému cez web a už ju môže zákazník používať takým istým spôsobom, ako tí, čo majú mobilnú aplikáciu. Na jeho e-mail mu príde heslo a potom si môže svoje nákupy prezerať buď doma na svojom PC cez webovú stránku FlexKomu, alebo na termináloch u predajcov. Ak chce zákazník zistiť, kde všade na Slovensku, či vo svete sa nachádzajú iné prevádzky podporujúce takýto systém, môže sa aj pozrieť na stránke : www.kdenakupovat.sk, alebo na termináloch v predajniach.

Takto si môže zákazník uplatňovať zľavy všade na Slovensku, alebo vo svete, kde budú mať v prevádzke umiestnený platobný terminál FlexKom. Teda to znamená, že dostanete odmenu za každý nákup aj u nich, keď už budete mať aplikáciu, ktorá to umožňuje, ale samozrejme iné % zľavy, ktoré každá prevádzka poskytuje. Po nazhromažení určitej sumy v Eur spolu za všetky vykonané nákupy, si môže zákazník vybrať, či použije tieto nazbierané peniaze na nákup v niektorej prevádzke, kde sú zaregistrovaní vo FlexKome a budú mu odčítané z nákupu, alebo môže za nich cez FlexKom telefonovať do celého sveta.

Náš QR kód môžete poskytnúť aj vaším priateľom a známym do ich telefónu a keď budú oni používať túto aplikáciu všade na Slovensku, alebo vo svete a budú platiť, automaticky sa aj Vám budú pripisovať malé zľavy aj z ich nákupov.

V mobile si stiahnu aplikáciu FlexKom cez nákup napr. google play…

Ste starší ako 18 rokov ? Naše vína môžu piť len osoby staršie ako 18 rokov.