Môžete si u nás objednať ochutnávku vybraných vín s odborným výkladom a posedenie v priestoroch našej útulnej vinárne. Naučíme vás skúmať vína čuchovými, chuťovými a zrakovými zmyslami. Súčasťou je prehliadka vinárstva a drobné občerstvenie. Prípadne zabezpečíme stravu vo forme teplej alebo studenej kuchyne podľa aktuálneho výberu. Kapacita našich priestorov je 50 ľudí.

Kontakt na objednávanie degustácie: 034/6601271
Mail: vino-masaryk@vino-masaryk.sk

Platba možná aj kartou.

Poradíme vám pri výbere vín na rôzne príležitosti, ako je svadba, oslava, stužková... Ponúkame výrobu svadobných etikiet, firemných etikiet a nálepiek, darčekové balenia vín.

vino 012

Degustácia 1

Degustácia 2

Degustácia 3

Okrem záhryzu ponúkaného vo všetkých variantoch vieme pre Vás zabezpečiť teplú aj studenú kuchyňu. V prípade záujmu vám zašleme ponuku jedál s cenami. V tomto prípade prosíme o objednávku min. 7 dní vopred.

Dokážeme zabezpečiť aj živú hudobnú produkciu dľa individuálneho dohovoru.

Dĺžka degustácie je stanovená v jednotlivých variantoch. Po prekročení dĺžky degustácie účtujeme za každú začatú hodinu + 50,- € (za celú skupinu) + každá otvorená fľaša vína mimo degustácie.

V prípade záujmu si môžete okrem ochutnaných vín zakúpiť aj iné z našej ponuky. Cenník vín bude k dispozícii.

Degustácie pre firmy

Ak máte chuť usporiadať firemnú akciu pre vašich zamestnancov alebo kolegov a užiť si milé chvíle pri degustácií vína, ste na správnom mieste. Pre firemné akcie máme priestory s kapacitou až 50 ľudí. Ponuka na základe dohody.